Eğlencenin En Yeni Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Bi KıZın SevGiLiSiNe İsYaNı Upload
GOOGLE ARAMA MOTORU
Reklam Agaci

Bi KıZın SevGiLiSiNe İsYaNı

2 posters
YazarMesaj
kahraman2
Deneyimli üye
Deneyimli üye
kahraman2

Bi KıZın SevGiLiSiNe İsYaNı Empty
MesajKonu: Bi KıZın SevGiLiSiNe İsYaNı   Bi KıZın SevGiLiSiNe İsYaNı Icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 10:34 am

Sana bunu yazma konusunda okadar çok düşündüm ki...aslında hep içimde tutacaktım ama artık dayanamadım.
madem bu kadar şeyi beraber yaşadık benimde içimdekileri bilsin dedim.
her gün üzülmekten düşünmekten ağlamaktan yoruldum artık.bi yöndende artık gerçekleri görme zamanı gelmişti bence
( benim açımdan tabikide )okuldan sora ilk bayramda size geldiğimde ben sana karşı soğuktum tepkiliydim hg diyip elini
uzattığında ben ilk elimi uzatmadım ama sonradan uzatmıştım çünkü hatırlıyorsan
okul zamanında arkamdan demediğin kalmamıştı nazmiye içindi herşey ama işte benim içimde kötülük olmuyo
kimseye karşı kinli duramıyodum biri bana gülsün önceden kötü şey yaşasakta bende gülüyordum yapım böyleydi
napıym ve yine öle olmuştu ogün.
çok kötü zamanımda karşıma çıktın birilerine okadar çok ihtiyacım vardıki o dönemlerde,seni kendime okadar yakın hissetmiştimki
ve o anki durumla çıkmaya başladık işte...ama sonra noldu bi ismail vardı arkadaşın oda beni aramıştı
onun için ertesi gün 31.01.2007 işte bu tarihte bitti seher böle böle yaptın demiştin ertesi gün ben senin tele
msj çektim babam hakkında fatom babam ölüyo felan die daha dün gibi hatrlıyorum sonra 02.02.2007 babamı kaybettim
herşeyim altüst olmuştu ne yapacağımı hiç bilmiyodum okadar kötü bi durumki ALLAH kimsenin başına vermesin
helede daha babalarına annelerine ihtiyacı olan insanların evlerinden uzak olsunnn neyse ben ozamanlar dersaneye gittğim
için seninle normal görüşüyorduk büroda felan hatta bigün 14 şubatta biz seninle bürodaydık
ve sen demiştinki:bi çiçek alan sevgilim bile yok demiştn
ozamanlar ismail benim sana olan duygularımı hep biliyordu bana hep anlat seher oda bilsin derdi seni anlatırdı
hatta 14 şubatta o fatmaya hediye yolluyacaktı banada demişti sende iboya al itiraf et diye felan..tabi yapmamıştım
birgün senin bürodayken irem kız arkadaşı felan vardı ogün hatta senin işlem yarım olduğu için moralin bozuktu
ilker seni alıp dışarı götürmüştü
geldiğinizde ben ağlıyodum ve sen gelip başımda durum ellerinle gözyaşımı silmiştin artık ağlamıyacaksın demiştin
20.02.2007 de biz seninle çıkmaya başlamıştık
senin ozamanki duygunu bilemem ama ben hoşlantıyla çıkmıştım ki seninde öyleydi bunu biliyorum.
sonra yine hep bi küs bi barış devam etti.sen otobüs işine girdin ve orda salmayı buldun ben anlamıştım bi iş olduğunu
hiçbir erkeğin teli boşuna saatlerce meşgul olamazdı neyse salmayla çıktın konuştun adanada kaldın ve birgün seninle buluştuk
6.aydı hatta ozaman.sonra kıvılcıma gidip konuşmuştuk sen olanı biteni anlatmştn ama artk görüşmüyeceni felan demiştin.
salmayla konuşurken ozamanlar benimlede konuşuyodun ne güzeldi demi ikimizi bi arada idare ediyodun
benim yanımda onunlada konuşabiliyordun ben sizdeyken oda sizdeydi hiç için sızlamadan evden çıkıyorsun beraber
dışkapıdan çıkarken onun koluna girmesine izin veriyosun ve sonra gidiyorsun.bi müddet sonra ben yine kanıyom sana
devam ediyoruz sen salmayı köye götürüyon beraber kalıyosun sonra beni arıyosun aşkım işte bi arkadaşım biriyle beraber olduda böle
böle olduda kız hamileyim diyoda felan fişman güya arkadaşın yaptı bunu..seherde saf nolcak inandı tabikide
ozamanlar istanbula gittim gelirkende beraber gelmiştik sonra noldu bişeklde yine böle devam etti.istanbuldan sora biraz düzelmişti
ama sen yazın başka iş buldun hanzadeye girdin bu seferde hanife olayı çıktı ve seher yine aldatıldı sen yine keyfine
baktın ben yine üzüldüm hep üzüldüm...sonraları site olayı çıktı buseferde burcuya asıldın o geçti sonra
sinemle çıkıyodun ben senin için bişi yazıyorum sitede açıp dinletiyorum sen bana bende seni çok seviyorum felan diyosun
bi bakıyorum sinem hala seninle çıkıo oda geldi geçti bu seferde melisa çıktı onu ayarlamaya çalıştın
oda yiyici nede olsa gelenle geçenle çıkıyor sanada evet dedi.hatta 2 aya yakın çıktın
tabi bu aralar beni mahvettin demediğini bırakmadın benm için değmedik insanların önünde herşeyi anlattın
dalga geçtin kahkalar attın hatta ogün sizin evde yanında apo ile semihte vardı hiç unutmuyorummm hiççç...
bunlardan hangisi benim gibi oldu hiçbiri melisaya ii diyodun evdekilere ii değinde camda ona buna show yapıodu
onlar benim tırnağım bile olamazlarrrr hiçbiriiidee...
bi müddet sonra nette konuştuk hat değişmiştim nomu felan istemiştin ve senden msj geldi öle öle derken msjlaştık
bana inan yüzüne nasl bakacağımı bilmiyon bu sefer herkes şaşıracak yüzünü kara çıkartmıyacam artık seni üzmüyecem
sen hiçbiri haketmedin daha dolu şey dedin
bende ne biliyim her lafına inandım çünkü öle biii sevmişim ki hiç bir zaman kötü olumsuz bişi düşünmedim
bilmiyom hep inandım her olana bitene..ve tabi biz yine başladk gerçekten bende inanmıştm
herşey iyi gidiyordu olanlara kadar işte...
1.5 sene sürdü ama toru topu 6ay ii geçti gerisi yoktu aslında gerisi vardın sen bende vardın ama ben sende yoktummmm
Annem bile sevdi seni neden çünkü benim babam yoktu oda korkuyordu ortalıktan senin yanında güvende hissetti
aileni tanıyordu annenle önceden tanışmıştı biliyordu herşeyi enazından ve hala bizim evde senden bahsediyor
şuan bi asker lafı duysa ibo napıyorsa diyo çünkü sevmiş seniiii...
kaza olayında bi arayıp geçmiş olsun bile demedin ibo beni bırak anneme bile demedin
sana değer veren seni seven kadına...askere yollamaya geldim o halimi gördün ve bi inip vedalaşmadın
acemiden geldin tekrar gidecekken ben sana msj atıyorum sen bi cvp yazmıyosun bana ama gidip melisaya 2
saat sonra gidecem seni çok seviyorum felan diyosun insan düşmanı olsa bu olanlara bi karşılık verirdi
ben senin bırak sevgilin düşmanın bile olamamışım demekki....ya işte herşey ortada galiba SEN BENİ SEVMEDN
madem sevmiyordun seher ben seni sevmiyorumm deseydin keşke...
benim duygularımı hayallerimi umutlarımı mahvedip bırakmasaydın sen beni SEVMEDİN ibo anladım ama geç oldu..
zehradan sonra ilk defa birini sevdim dedin zehraya gösterdiğini bana göstermedin onun gibi
seninle çıkarken başkalarıyla çıkmadığım içinmiydi sadece seni sevdiğim sana sadık olduğum için miydi acaba..
onunla çıktığında annene anne onu bana alacanmı diyodun bana gelince noldu doğum gününü kutladıktan sonra(29.05.2008)
herkes biliyo dedin öğrendi artık aşkım dedin ve beni kandırdın tabi ben ne biliyim bende inandım yine her zamanki gibi..
ben sana hiçbir zaman yalan söylemedim kandırmadım aldatmadım herzaman seni düşündüm kendimden ailemden çokkk..
sen beni gerçekten sevmedinnnnn ama ben sevdimmm en basiti melisa zamanında benim babamdan için
dedinki:ölmüş babanın mezarını s.. dedin ben bunu naptım yuttum demi (tek bunu deil herşeyi yuttum aslında) peki
sen naptın bi hacı olayını büyüttün durdun ve hiçbişey olmamışken.
ben bunları sana söylesem yapsam ki yapmamda allah bilir neler olurdu.
iŞTE BÖYLE BİŞİ İBO SEVMEK BÖLE OLUYO AİLENE SANA LAF GELSEDE YUTUON..ben sana hayatımda bi kere kötü bi laf kullandım
oda melisa zamanındaydı babama onu diyince ağzımdan piç sözü çıkmıştı bunuda biliyorm.
sen hep kendini düşündün herşeye kendin açından baktın kendini karşındakinin yerine koyamadın koymuş olsa böle olmazdı
kimseyi üzmezdin.senin ayrılma sebebin hacı olayıda değildi biz seninle meydanda foto çekindik 10.08.2008 de
ondan sora oldu herşey sebepte askılı giymem evde çokkkkk ii hatırlıyomki bu bi bahaneydi daha çokkkk şey var
yazdıkça daha çok acı çekiyom bu kadarı yeter.ama şuda bi gerçek ibo SENİ BENİM KADAR SEVEN BENİM KADAR DEĞER VEREN
BENİM KADAR SADIK BENİM GİBİ HERŞEYE TAMAM DİYEN BİRİNİ BULAMAYACAKSIN.ELBETTE KARŞINA ÇIKACAK AMA BUNLARIN
HEPSİNİN OLDUĞU BİRİ ZORRRR...
Barbie_girl
Paylaşımcı üye
Paylaşımcı üye
Barbie_girl

Ruh hali : Bi KıZın SevGiLiSiNe İsYaNı Delibo10

Bi KıZın SevGiLiSiNe İsYaNı Empty
MesajKonu: Geri: Bi KıZın SevGiLiSiNe İsYaNı   Bi KıZın SevGiLiSiNe İsYaNı Icon_minitimeÇarş. Şub. 11, 2009 3:53 pm

teşekkürler

Bi KıZın SevGiLiSiNe İsYaNı
1 sayfadaki 1 sayfası