Eğlencenin En Yeni Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Avril'ın Sırları Upload
GOOGLE ARAMA MOTORU
Reklam Agaci

Avril'ın Sırları

2 posters
YazarMesaj
Barbie_girl
Paylaşımcı üye
Paylaşımcı üye
Barbie_girl

Ruh hali : Avril'ın Sırları Delibo10

Avril'ın Sırları Empty
MesajKonu: Avril'ın Sırları   Avril'ın Sırları Icon_minitimeC.tesi Şub. 21, 2009 10:19 pm

Avrıl'ın Sırları (( Bir Avrıl Fanının Bilmesi Gereken Herşey..))
Avril'ın Sırları Avril-lavigne-224-n24378
1-) Avrıl lisedeyken okuldan nefret edermis. Söylediğine göre diğer kızlar onu fazla ukala bulduklarından pek sevmez we aralarına almazlarmıs=)

2-) İlk öpüsmesi tam bi faciaymıs.. "cünkü ne yaptığımı farkında bile değildim" diye acıklıyor =)) (( yası belirtilmemiss ))

3-) Bir keresinde otelde cok fazla gürültü yaptığından otelden atılmıs =))

4-) Avrıl hayatı boyunca hic gitar dersi almamıs we kendisi calmayı öğrenmis ve ilk sarkısını 12 yasında yazmıss (( way bee))

5-) Avrılın burcu terazi.. we tam burcu olduğunu sölüyor.. tartısmalardan kacınıyor we yaratıcılığı sewiyor

6-) Fotoğraf çekimlerine giderken işi şansa bırakmamak icin kıyafetlerini yanında götürürmüs.. şanssızlığın genelde onu bulduğunu söylüyor.

7-) Avrıl kendini kötü hissettiği morali bozuk olduğu zaman şarkı söyler gitarını tıngıdatırmıs.. bu ses onu rahatlatır cok hosuna gidermiss, onu rahatlatan tek sey olduğunu söylüyorr=)

8-) Avrılın vicudunda 4 tane piercing war: biri göbek deliğinde, ikisi sol we bi tanesi de sağ kulağında, kücük bir süzgec o!!

9-) Adı Sam olan cok sirin bi köpeği war

10-) Yasama bakıs acısı söyle: "İnsanların ne dediği beni ilgilendirmiyor. Sadece kendim olmaya calısıyorum. Yasamdan zewk almayı ve kendim olmayı sewiyorum." Kendinden emin bir kız!!

11-) Avrılın, Matt adında bir abisi ve Michelle adında bir kız kardesi war. O, her zaman ilgi odağı olmak isteyen ortanca kardes yani =)

12-) Büyük Britanya Prensi Harry, Avrılın en büyük hayranlarından biri!!

13-) Ünlü olmadan önce bi fast food restoranında calısıyormus ancak bu macera normal olarak kovulmayla son bulmus.. kendine en uygun seyin müzik ve sarkılar olduğunu söylüyor..

14-) Kaykayın yanı sıra Avrıl tam bi buz hokeyi tutkunu.. okuldayken hep oynarmıs..

15-) Avrılın göbek adı da Ramona..

16-) Avrıl pizzaya bayılırmıs. Ama önce üzerindeki malzemeleri yermis. En sewdiği malzeme de zeytinmis. Türklük war heralde hamurunda!!
Esi_Besi
Paylaşımcı üye
Paylaşımcı üye
Esi_Besi

Ruh hali : Avril'ın Sırları Cesur10
Takım seçimi : Avril'ın Sırları 1443

Avril'ın Sırları Empty
MesajKonu: Geri: Avril'ın Sırları   Avril'ın Sırları Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 7:29 pm

Vay..! Shocked Hiç bilmediğim bilgiler... Paylaşım için sağol. Very Happy

Avril'ın Sırları
1 sayfadaki 1 sayfası