Eğlencenin En Yeni Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Şanışer-Bela Belki 2. bölüm şarkı sözü Upload
GOOGLE ARAMA MOTORU
Reklam Agaci

Şanışer-Bela Belki 2. bölüm şarkı sözü

2 posters
YazarMesaj
M€RW€
Uzman üye
Uzman üye
M€RW€

Ruh hali : Şanışer-Bela Belki 2. bölüm şarkı sözü Anlayi10
Takım seçimi : Şanışer-Bela Belki 2. bölüm şarkı sözü 1447

Şanışer-Bela Belki 2. bölüm şarkı sözü Empty
MesajKonu: Şanışer-Bela Belki 2. bölüm şarkı sözü   Şanışer-Bela Belki 2. bölüm şarkı sözü Icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 8:12 pm

Belki 2. bölüm
Ne var kalbimde sizi onlar Terkedip barisi çaremi sanar Kirildi yapraklarim sizan günese Deryamiz var.. Yazdigim opereti oynatmaz mahkeme beni yargila sebebim naz Bugün aparatim oldu kalem dünü bas günüm az yazim alçak dünyaaa Herkes beni sanmali alçak ama ben bulut aslen gökdelen alçak Yagmur yagacak hüznüm ben bugün annemi askimi kendimi üzdüm Göndere sancak bayraga solgun 21 yilin hangisi düzgün Sürgüne vardim kalbime yardim sen gittinya göklerim agladi Yagmur yagdi benle beraber ey sen kaderim son bi karar ver Böyle mi devami filmin gölgemi terkettim günesimi bana geri verin Hey sen aslinda gittin sanma kokun hala yastigimda Günlügüme söz yazdigimda aklimda sen vardin Hala sen hiçbirsey farkli degil anla Her bestem senin için sen simdi nisan faslinda [Umarim duyduklarim dogru deildir, Ben Sarp Palaur.. Bugün.. Bugün her zamankinden daha erken uyandim.. ] Ne var kalbimde sizi onlar Terkedip barisi çaremi sanar Kirildi yapraklarim sizan günese Deryamiz var.. Kapali bi kodes ve iki yapisik nefes Atin beynime reset beni seçin hadi Önüme gelebilir kabullensin ama Sor bakalim kaç kez ayik görebilir Üstüme yagmur düser üstünden Senden önce sana küsmüstüm ben Rengim atmisti soldum birden Yüzüme hep baktin anlamadim neden Te te te tekler artik ka ka ka kalbim son Üstümü basimi parçaladim bugün Yine duramadim ve yine yazdim bugün Kus tum delicesine safak sökerken Yüzüm düserken Göründün erken 1 dakka derken Sikildim artik bu saatlerden Yarinim yoktur gayri zaten Birakin dedi bana madem Kanli gövdemin içinde hala kivilcimlar .. Sana küfür ettim her parçamda Özür diledim affet sen.. Ben savasirken nolur görsen.. Her zamankinden daha erken Uyandim kanter içindeyim Aynada kendime bakip delirmeyim Arkama dönüpde neden dermiyim Hiç mi yok huzur ve hiç mi yok halim Sebebim talim zamandi yarim Akarsuyun içinde akardi tarih Atardamarlarim o kesilir mani Rapim anam babam ve sen yani.. [Insanlar alay ederken tek gözleriyle gerçekleri göremezler... 2008.. ] Ne var kalbimde sizi onlar Terkedip barisi çaremi sanar Kirildi yapraklarim sizan günese Deryamiz var.
Esi_Besi
Paylaşımcı üye
Paylaşımcı üye
Esi_Besi

Ruh hali : Şanışer-Bela Belki 2. bölüm şarkı sözü Cesur10
Takım seçimi : Şanışer-Bela Belki 2. bölüm şarkı sözü 1443

Şanışer-Bela Belki 2. bölüm şarkı sözü Empty
MesajKonu: Geri: Şanışer-Bela Belki 2. bölüm şarkı sözü   Şanışer-Bela Belki 2. bölüm şarkı sözü Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 6:50 pm

Paylaşım için sağol. Very Happy

Şanışer-Bela Belki 2. bölüm şarkı sözü
1 sayfadaki 1 sayfası