Eğlencenin En Yeni Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
kolera sarkı sozleri Upload
GOOGLE ARAMA MOTORU
Similar topics
Reklam Agaci

kolera sarkı sozleri

4 posters
YazarMesaj
PαℓYαÇσ-BєуAzZ
Paylaşımcı üye
Paylaşımcı üye
PαℓYαÇσ-BєуAzZ

Ruh hali : kolera sarkı sozleri Nerdey10
Takım seçimi : kolera sarkı sozleri 1446

kolera sarkı sozleri Empty
MesajKonu: kolera sarkı sozleri   kolera sarkı sozleri Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 2:22 pm

Matİne Aralari

Hasara UĞradim Evde Yoktu Kapida Kaldim EŞİĞİne Yattim EŞİklerde Sabahladim Yaradanimiz Bence Yaralamazdi ÖzgÜr İradeydİ Şeytanim Bu İŞgal Bu ÇelİŞİk Halde Tutup Çevİrİp Kapiyi AÇtim KaÇ Saplanti Sahİbİydİm KaÇini Bastirdim Ah Şahsima Hakİm Olamadim Umarsizlik Yollari Tikadi Fİlİkalarim Kivilcim Aldi Kirilgandim İÇİmİ Sel Basti Vazİyet Budur Duygu YaĞmur Alti Tanri Verdİ İhtİmallerİm Zayif Son İÇ ÇekİŞtİ İÇİme KarŞi ÇatiŞmalarda Bedenİm Yok Kilif HaŞirt İÇİne KaÇti Ümİtlerİn Gacirt ÖnÜm AÇik Gez GÖz Arpacik Evet Canim Kafam KaÇik
Buzdolabimda HerŞey Bozuk Çaliyor Herkes Bana Bakiyor Bİr BÖn BÖn İsİmlerİ Sİlme İsteĞİm İŞtahim Kabarir Kendİnİ Kas Bİraz Az.

Son GÜlen İlk AĞlayandi Hirpalandi Zİrve Vaktİ Şİmdİ Yatiya Kaldi Karada YÜzen Gemİde Batti Haydİ SÖyle KaÇiniz Delİkanli Ha Yanaklarin Kizardi Be Sİnİrİn Yan Sokaklarinda Kamburalti Ya Bİr El Atinda Tavla Hakli Haksiz Çiksin Ortaya Kolera Bu Ya Kurgu Maduru SÜrgÜn Akli AĞzinda AĞzina Kapanan Elİn Şokta Sikar Canimi Gİzlİ Tafra Tikar Nefesİ Bİzlİ Kavga Çalmasinlar TaŞimi TaŞimi Mezara GÖmerİm YaŞini BaŞini Aldi Mi ÇelİŞİk İlİŞkİlerİm Matİne Aralarinda Eskİdİ Kalbİm
GÖzÜme Alabalik Mİsalİ Bakan Kalabalik Tam Taramalik Kabalik Etmek İstemezkİ Aİlemİn Hamuru Kremalik KurŞunlariniz Tek Atimliksa Dİaloglarimiz Kasaturalik Eh Habİbİ Pek Tabİk Oh En İyİsİ Tek Takil GÜzel Fİkİr GÜzel Akil Takla Attir Akillarada Akil BaŞa Gelsİn Ha BaŞa Gelen Çekİlsİnde Yol Tuttursun Şu Mecra
Kastİ Faul El Var Penalti Gol İnsan Öyle Kullanilmaz Hor Bakira Gerek Kaol Haİn Arpalar Mi BÜyÜdÜ Tarlalarimda Boy Boy ÇeŞmemİz Hor Hor Bak Daraldin Çok Hora GeÇtİ Kana Kana İÇ Ve Öyle Doy

Kleptoman

Kendİmİ UnuttuĞum Odayi Kİlİtledİm Mİ?bİr Dakİka Yanİ Bu Kİmİn Tavsİyesİydİ?kendİme Bİraz Zaman Vermelİydİm O Kadar Azalmaktakİ Arkamdan Ayak Seslerİ Elİme GeÇİrdİĞİm İnsanlarin Kelİmelerİ Dİkenlİ
Dostum ÖlÜme DoĞru BaŞina Buyruk Esen Mİ Yoksa Esen RÜzgarlarmi SoĞuk Donuk Kurak Bİr Yolculuktan Arda Kalirim Kolumu KavuŞturup ParÇalarini AttiĞim Apartman BoŞluĞundan Topla Onurun Oldu Tozbulut
Garİp Bİr RÜya GÖrdÜm BugÜn Cellatlarla Aram AÇildi DaraĞacimdan Meyve Topladi Kement Alti Yutak EĞİldİ Suratin Yerİn Dİbİne Dİkİne GeÇsİn Kİ Sanri Tenkİd Etsİn Kİ SeÇİmİm Gayr-i İhtİyarİ İhtİmalİ GÖz ÖnÜnde Kestİ BİÇtİ LİĞme LİĞme Ettİ Gİderayak Kafana HaŞarat MÜstahak Ekİn Vermez Hubabat MÜlakat Sakat 10 Dakİka Arada Madara Oldu Hemen Durum Bak YaŞayacaĞini Bİlerek Bİleklerİnİ Kestİn Yada Hap İÇtİn Kahraman Isliklariyla Gelİp GeÇİŞtİn BÜyÜk Bİr Mantiksizlik ÖrneĞİydİn İnsan ÖlÜsÜ AÇma GÖzÜnÜ Örtme YÜzÜnÜ YÜzÜn KangÖlÜ Sergİlendİ ÖnÜne GÖkyÜzÜ
GÖkyÜzÜ Sakİn Lakİn Hakİm Sİnİr Dİle Tayİn Tarlalarimda Bİten Arpalar Haİn Kir Kafesİnİ Kir Kİbİrİnİ Cahİl KaÇ KİŞİ Naİl?

İplİĞe BaĞli Kolla Caydi Yoldan MaĞara GİrİŞİ Yolundan Sapti Mana SirÇa Alem SirÇa DÜnya GÜmÜŞ Halkalarla Ruhum BaĞli Allah'a Zİncİrleme YÜrek Tamlama Kahpe Alem Kahpe DÜnya SoĞuk Kanli AĞzi Lafli Kemİk Bedene GeÇİrİlİ Beden Ayiklandi Kabuk Kirildi Arda Kalanlarim Karanlik Ve AĞriydi KaŞimin Bİrİ Havada Kaldi Hemen Yutkunuverdİm Dokuz BoĞum Vardi Nadİde Adeleyİ Kas İŞİn Gİder Rast UÇari Aklim KalkiŞ İzİnİ Almaz Artik Yilda Bİrİken Haz Pİke Yap Ve Pİstİ Kaz Kafam DarboĞaz Hamdim PİŞtİm Yandim Geldİm Burada Durma Yukari Bas AÇiĞa Vurdu İÇİnİ Kalbİn -d Halİ Bİr Cesetle SevİŞmektİ Fantazİ Yarali Bİr Aslan Gİbİ BuyÜzden Mİ Kirdin Kalbİn DİreĞİnİ İkİ Asirda Bİr Gelİrdİ BÖyle Trajİk Talİh Halİ Kİm Kİ Manİ?dÜŞÜndÜĞÜm Tanidiklar Benİ Tanidiklarini Sandi Sankİ Bana Kattiklari Bİr Kirinti Vardi Onla Bunla Şunla Karakterİm Hakkinda KiriŞtirdi Bİr Kenarda GÖzÜnÜ GÜnah DaĞladi Kahpe GÜven Kahpe Kaygi Sankİ Hepsİ Kleptoman Çalar Zamani An Be An Bu YÜzdenkİ UĞurlananlar Oldu Onlar Herzaman KeŞkelerİyse Muazzam Sankİ Hepsİ Bİr MaŞaydi Kullanildi Atildi Tanri Oldu Hep Azam.

Karantİna Embryo

Hazretlerİmİn Her SÖzÜ Beynİmde BelİrgİnleŞtİ Vurgunlari Yorgun YemİŞtİ Yolun Allah'la Her Sanİye KesİŞtİ Kafan Secdeye KaÇ Kere DoĞru Nİyetle ErİŞtİ SerzenİŞtİ İŞİn İŞtİ Annemİn Karnindakİ Embİryo Ezan Seslerİyle GelİŞtİ EĞİtİmlerİnİz AkademİkleŞtİ YÖnetmenler YÖnetİlmİŞtİ SuÇlular SenarİstleŞtİ Burunlar KokaİnleŞtİ Suna'nin SerÇelerİ İrkİlmİŞtİ Esen GÜler ErgİnleŞtİ Annem AzbuÇuk SakİnleŞtİ Suratimin Yarisi BergenleŞtİ En Yakin Dostum Şu Ve Bu GİbİleŞtİ İĞnenİzle Kalbİmİn Plaklari ÇİzİlmİŞtİ İÇİm MİŞlİ GeÇmİŞlİ Ay Yil GÜn Dakİka Ve Sanİyeler Sİdİk YariŞina GİrİŞtİ Bu GÖzÜmden DÜŞÜp ÖlÜp BİtİŞtİ Hizir'im Yardima YetİŞtİ Kokum AmberleŞtİ YÜzÜm EkŞİmİŞtİ
Hayat AliŞverİŞtİ VerİŞ AliŞ GelİŞtİ MÜzİk BomÇİkİ BomÇİkİleŞtİ Proflar AmatÖrleŞtİ Dİlİnİz Kekeledİ KemkÜmleŞtİ Hayatinin En Az Alti Senesİ Çİft DİkİŞtİ Ses Telcİklerİm GergİnleŞtİ Saf Duru Halİn ŞİrretleŞtİ

TabaĞimdakİ Erkek Topkeklerİ Kİm YemİŞtİ KonuŞma Balonum İyİce GenleŞtİ TÜrkİye GÜzelİm ÇİrkİnleŞtİ Tozlar Toplanip LeblebİleŞtİ İŞİn Helalİ SÜtÜ Ana Memesİnden EmİŞtİ İÇİnde Hayrolan Her İŞtİ İlkokul Kizlari OjelenmİŞtİ Acaba Ne İŞtİ?mamalar DÖkÜlÜrken Lekeler ÇamaŞir Suyu İÇmİŞtİ Azgin YÖre ÇocuĞu TÖreyle Kafayi YemİŞtİ Delİkanli İbİŞle EnseleŞtİ YariŞmalarinizda ÜÇ Krodan Bİrİ SeÇİlmİŞtİ Bu Nasil Haysİyet EzİŞtİ TanidiĞim Kadinlarin %70'İ Bitchtİ Arti HİÇtİ Bu Benİ UÇuruma Kasitli İtİŞtİ Madamin SÖzlerİ ŞİfreleŞtİ GÖzler Bedene FetİŞtİ Fetish'İn Setİ MÜtİŞtİ Durum EŞİtleŞtİ Namuslu Hayat DeformeleŞtİ Dedİkodular Kulaklarla DİdİŞtİ Bas Gerİ Frenlerİm AnİleŞtİ Bedenİm Çİzgİ Çİzgİ FİlmleŞtİ Pİde Arasi Bana BaĞiran EŞektİ Kaprİslerİnİz EgoİstleŞtİ ÖlÜmler EsrarengİzleŞtİ Tepkİler AnİleŞtİ Adİlerİn Dİllerİne Manİ Mİ YerleŞmİŞtİ İŞ İlani İŞleŞtİ Çİftler BİrleŞtİ DÜŞÜncelerİnİz MİstİkleŞtİ.
Hazret :bÜyÜk Bİrİ Anilirken İsmİnİn ÖnÜnde SÖylenİlen Saygi SÖzÜ.

Kurgu Bİlİmİ

Sirrimin Bİrİ Benİm Sanirim Bu Denlİ Önemlİ Ne Denlİ Gereklİ Kader Hassasİyetİ Kokteyl GÜlÜŞlerİ Sicaklik ArŞİvİ Fotokopİ YÜzlerİ Sen MeŞhur KÜÇÜk HirÇin Rap Dİnamosu KaÇkin KaÇkere Çinlar SaĞ KulaĞin GİrİŞtekİ KİrİŞten KİrİŞİ Kirda KaÇ KaÇak Collection Lakİn Ruh Halİm Edeplİ Ne Demelİ Dert Tetİkte Sert KÖtekle Tek Sebeble Sİlerİm İpİ Ger Kolera SÖzÜne Gelİnsİn Bİrİ Çiksin Bİrİ SÖylesİn Vezİr Şahi Talan Etsİn Krali Kiritsin KuĞu Asaletİ Sarsilsin Kilici Kirilsin VahŞetİ Yazsin Ama Bu Benİm SÖzÜme İŞtİrak KÖprÜ Sirat KÖrpe Suratlarinda Her Mevsİm Çakal.ordular Çocuk Yutar HÜcre Yanar SÖyleyİn AsayİŞ Mİ Berkemal Bukadari Fazla KaÇar GÜlÜŞÜ Yalpalar Çok GÜlen Adamin Kİremİtİ Erİmez Zaafin Bayim Sarili Etrafin Kozunu Çikar GÖrelİm Boyunu Suyunu Hazir TutukladiĞim Kuyu
Kİbİrİyle ÇatiŞin Kozunuda Aliriz Gerekİrse SataŞin Koleksyona Katariz Baktik Kİ Haklariz Yarina Saklariz Sikiyorsa Atariz BaŞkasina Satariz.

Bİr Dakİka Ara Verİn Dakİkami KaybetmİŞİm Bu Ne EtkİleŞİm Çabuk İlkelleŞİrİm Sert DİzİlİŞİm Oldumu KardeŞİm EŞgalİne TeŞebbÜs Ederİm TeŞekkÜr Ederİm Gİderayak Sadakate Bak KaÇ Ayar Bedelİn Sadede Gelelİm TeesÜf Ederİm Bu Mu Kİ Sadece?nİyetİ Saf Mi Saf Mi Sence KÜsÜrat Derece KÖtÜ Halet-İ Ruhİyat Gayrİ Sarfİyatlarim Dar Etmez Feragat Kabİlemİn Tekmİlİ Kolera Kurgu Bİlİmİ Olsakİ Taklİdİ Trajİk Dİzİlİmİ Hayalİ Elbezİ İtaat İkmalİ Kaprİs Havadİsİ Önyikamasiz Kalp Kaslari Hasarsiz Toplami Kalansiz Krİzİ Yasaksiz Kafasi Rahatsiz Trİpİ Kiliksiz Ahlak Sifatsiz Altyazisiz Malumunuz Rap Duraksiz GelİŞİmİ Hatasiz GÜlÜŞÜ Atiksiz Tİraji Katiksiz YÜrÜ Be Suratsiz Ahkam Yararsiz.

Trİplex Mazİ
Taklaya Geldİ Feryad Kİm Eyler Kİ Ruhu Azad Rengİ Kara Kesemde Bİrİken Her Murad Nefesİ Tut Birak ErİŞememkİ Heves DÜĞÜm Ucunu Çek Birak Omuzlarda Uyurgezersİn Hala ÖcÜnÜ Aldi ÖnÜne Bak Etİnİ Satti EtİĞe Bak Kanini Katti Katira Bak Bİr Kamyon Dayak Ve Bİr LeĞen Suyla AŞaĞi Aldi Benİ Hayat Ayni DÜŞlerdekİ Ayni Sokak KaĞidi Kardi Hirsa Bak Evİnİ Aldi Vale Bacak
Mazİ Ve Kayip Anilarimin Getİrİsİ Hususİ Her Hayat Hulusİ Her Ruh Kİrlenİr Sonradan Bu Mudur Gelİnen Noktam Bu Mudur Yahu Duyargan
YÜzÜm SarkmamiŞti Kİmsenİn Cebİnde GÖzÜm KalmamiŞti GÖzÜ Olanin GÖzÜ Çiksin Bereketİm Sonunda KaÇti Bİr Damla Su Gİbİyİm Kiyafete HİÇ Merakim OlmamiŞti KiyafetleŞİnce İskeletİm GÖzler Nazarladi Hanemİ Kirana GeÇİren Bİr ParÇa Muskamiydi Kirilan Hayaller Mİ Elİne Batti Hak Korkusu Olmayanlar Ak Alinla DolaŞamazdi Yoktan Varim Varini YoĞunu Alir Hayat MÜtabikim Senden İÇerİ Senle KonuŞur Benden İÇerİ Ben Artik Rehber Olsun Dİlİne Her Hecem Bİr Fİlİzdİ Kayayi Delİp GeÇen Susarak BÜyÜdÜ Benden İÇerİ Ben Hatirlamakla Hakki Tatlanirdi Sohbetİm GÜnÜm Gecem
Olmadi BoŞa Koydum Dolmadi Doluya Koydum Almadi Çok Dolu OlduĞunu Sandi Kof YÜrekler İÇİnİ SatmiŞ Senİn Gİbİ Bİnlercesİ Var Bİnlercesİ Var

Asİ
ıÜügeldİm İŞte Kapina Mevsİm Gİbİ GÖzlerİmde Bulut SaÇlarinda ÇİĞ
Kİrpİklerİm Kurumaz OlmuŞ Her Sabah Umut DoĞmuŞ İÇİme
GÜn Batimi DiŞima Defnedİlecek Bu AŞkin Mabedİnİ Kazidim
Kalbİm MaĞlÜl Ayrilir Bu Manevİyatsizin Katre Kanida KalmamiŞ
Damarlarinda Fettanin Bu Etten İstedİĞİ Esaretİn Bİr Asaletİde OlmamiŞ
Asma Bİr KamiŞ Hİslerİme SaplanmiŞ Azap Çekerİm
YalnizliĞim İyİ Huylu OlamamiŞ Ve Her Şaİr Kİ ÇİrkeflİĞİ Barindirir
İÇİnde Bence Damitarak Arindirir Bu KaĞita HayalgÜcÜnde
Çİft Tarafli DÜŞÜnÜp Tek Tarafli Yansitir Rastgele Kelİme Olmaz Anla
Her GÜnÜm Bİr Dasİtan Kanimi Isitan Duygu YÜklÜ Vasitanin Vanasi Kirik
Dİnle Alik Kabalik Etmek İstemem Bİlİncİ Yerİnde Olmayan Dİlencİye
Kelİmeler De Fazlalik,anlat Brother....

Mic-rop
Tarİz Eder Bu Dİl De Anlamazsin Tasvİr Yoluyla Mi Denesek Acaba?
Tasalara Tasma Takmanin Bİr İlmİ Var Mi
Hangi Zaman Dilimine Prim VermiŞ GÖz YaŞim
Akarken Bile Silme YÜzÜme SirdaŞim
Zamaninda Kahirdan Bir Portre YapmiŞim
Şimdi Bakiyorum Da Çok GÜzelmiŞ
1-0 Öndesin Hayat
ÖdÜlÜnÜ Aciyla Kaplamakta Dayattin Ve
Davya Ile Çekersin Kanirtarak GÜnahlarimi
Ben Ilk Adimi Sebepsiz Attim
Sonra Baktim Herkes Parmak Ucunda YÜrÜr OlmuŞ
Sinsilik Kimlik Kazanir Her Beyin MÜsait Park Et Bu Ayibi
Fark Ettirmedende Olsa FaraŞlarsin Hali Altina
Musubetin KÜÇÜĞÜ Olmaz
TaŞlidir Bu TaŞ KÜrenin YÜzeyi
TaŞ Kafalara Takilipta DÜŞmeyesin Ey Çocuk
Saat 4:30 Hava SoĞuk Olur Şimdi
Aile Bir Gocuk GÖrevi Üstlenir
Betinde HirÇinlik Mi Belirir Neden ?
Sipsi S
Yönetici
Yönetici

Ruh hali : kolera sarkı sozleri Pusuda10

MesajKonu: Geri: kolera sarkı sozleri   kolera sarkı sozleri Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 9:57 pm

Kleptoman

Kendİmİ UnuttuĞum Odayi Kİlİtledİm Mİ?bİr Dakİka Yanİ Bu Kİmİn Tavsİyesİydİ?kendİme Bİraz Zaman Vermelİydİm O Kadar Azalmaktakİ Arkamdan Ayak Seslerİ Elİme GeÇİrdİĞİm İnsanlarin Kelİmelerİ Dİkenlİ
Dostum ÖlÜme DoĞru BaŞina Buyruk Esen Mİ Yoksa Esen RÜzgarlarmi SoĞuk Donuk Kurak Bİr Yolculuktan Arda Kalirim Kolumu KavuŞturup ParÇalarini AttiĞim Apartman BoŞluĞundan Topla Onurun Oldu Tozbulut
Garİp Bİr RÜya GÖrdÜm BugÜn Cellatlarla Aram AÇildi DaraĞacimdan Meyve Topladi Kement Alti Yutak EĞİldİ Suratin Yerİn Dİbİne Dİkİne GeÇsİn Kİ Sanri Tenkİd Etsİn Kİ SeÇİmİm Gayr-i İhtİyarİ İhtİmalİ GÖz ÖnÜnde Kestİ BİÇtİ LİĞme LİĞme Ettİ Gİderayak Kafana HaŞarat MÜstahak Ekİn Vermez Hubabat MÜlakat Sakat 10 Dakİka Arada Madara Oldu Hemen Durum Bak YaŞayacaĞini Bİlerek Bİleklerİnİ Kestİn Yada Hap İÇtİn Kahraman Isliklariyla Gelİp GeÇİŞtİn BÜyÜk Bİr Mantiksizlik ÖrneĞİydİn İnsan ÖlÜsÜ AÇma GÖzÜnÜ Örtme YÜzÜnÜ YÜzÜn KangÖlÜ Sergİlendİ ÖnÜne GÖkyÜzÜ
GÖkyÜzÜ Sakİn Lakİn Hakİm Sİnİr Dİle Tayİn Tarlalarimda Bİten Arpalar Haİn Kir Kafesİnİ Kir Kİbİrİnİ Cahİl KaÇ KİŞİ Naİl?

İplİĞe BaĞli Kolla Caydi Yoldan MaĞara GİrİŞİ Yolundan Sapti Mana SirÇa Alem SirÇa DÜnya GÜmÜŞ Halkalarla Ruhum BaĞli Allah'a Zİncİrleme YÜrek Tamlama Kahpe Alem Kahpe DÜnya SoĞuk Kanli AĞzi Lafli Kemİk Bedene GeÇİrİlİ Beden Ayiklandi Kabuk Kirildi Arda Kalanlarim Karanlik Ve AĞriydi KaŞimin Bİrİ Havada Kaldi Hemen Yutkunuverdİm Dokuz BoĞum Vardi Nadİde Adeleyİ Kas İŞİn Gİder Rast UÇari Aklim KalkiŞ İzİnİ Almaz Artik Yilda Bİrİken Haz Pİke Yap Ve Pİstİ Kaz Kafam DarboĞaz Hamdim PİŞtİm Yandim Geldİm Burada Durma Yukari Bas AÇiĞa Vurdu İÇİnİ Kalbİn -d Halİ Bİr Cesetle SevİŞmektİ Fantazİ Yarali Bİr Aslan Gİbİ BuyÜzden Mİ Kirdin Kalbİn DİreĞİnİ İkİ Asirda Bİr Gelİrdİ BÖyle Trajİk Talİh Halİ Kİm Kİ Manİ?dÜŞÜndÜĞÜm Tanidiklar Benİ Tanidiklarini Sandi Sankİ Bana Kattiklari Bİr Kirinti Vardi Onla Bunla Şunla Karakterİm Hakkinda KiriŞtirdi Bİr Kenarda GÖzÜnÜ GÜnah DaĞladi Kahpe GÜven Kahpe Kaygi Sankİ Hepsİ Kleptoman Çalar Zamani An Be An Bu YÜzdenkİ UĞurlananlar Oldu Onlar Herzaman KeŞkelerİyse Muazzam Sankİ Hepsİ Bİr MaŞaydi Kullanildi Atildi Tanri Oldu Hep Azam.

mükemmel Very Happy
Barbie_girl
Paylaşımcı üye
Paylaşımcı üye
Barbie_girl

Ruh hali : kolera sarkı sozleri Delibo10

MesajKonu: Geri: kolera sarkı sozleri   kolera sarkı sozleri Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 10:17 pm

Süperler saol
Esi_Besi
Paylaşımcı üye
Paylaşımcı üye
Esi_Besi

Ruh hali : kolera sarkı sozleri Cesur10
Takım seçimi : kolera sarkı sozleri 1443

MesajKonu: Geri: kolera sarkı sozleri   kolera sarkı sozleri Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 2:43 pm

Paylaşım için sağol. Very Happy

kolera sarkı sozleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sagopa Kajmer & Kolera | Monotonluk Maratonu
» Sagopa Kajmer " Kötü İnsanları Tanıma Senesi " ( Bikaç, Şarkı Sözleri )
» Kolera - Kolaysa Anlat